AKTUALNOŚCI
KINO JDK

img 6374Trwa 5. Antoniański Dar Serca. Tegoroczna edycja tej akcji rozpoczęła się prezentacją artystyczną w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle na scenie Jasielskiego Domu Kultury. FOTORELACJA

Na deskach JDK w czwartek, 8 czerwca br. wystąpiło również Przedszkole Miejskie nr 1 w ramach „Święta Rodziny”. W piątek, 9 czerwca Teatr Przyjaźni złożony z milusińskich z Przedszkola Miejskiego nr 3 oraz uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle przestawił bajkę słowno – muzyczną – Królewna Śnieżka. Następnie mali tancerze z Adasiowego Przedszkola zatańczyli „Krakowiaka”, a uczniowie Szkoły Podstawowej nr7 przedstawili program słowno – muzyczny „Z rodziną przez życie” oraz przedstawienie teatralne „Kopciuszek”. Dużą gratkę przygotowali dla swoich pociech z Bajkowego Prywatnego Przedszkola ich rodzice, którzy wcielili się w postacie z bajek podczas spektaklu „Zamieszanie w krainie bajek”. Dzieci znakomicie się bawiły i gromkimi brawami nagrodziły występ swoich rodziców.

Celem V Antoniańskiego Daru Serca jest pomoc finansowa dla Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. W tym roku pieniądze zbierane są na zakup kardiotokografu, sprzętu monitorującego i zapisującego czynności serca dziecka w łonie matki.

Antoniański Dar Serca organizowany przez Jasielski Dom Kultury i ojców Franciszkanów, we współpracy z Miastem Jasłem, Starostwem Powiatowym w Jaśle oraz szkołami i przedszkolami jest kontynuacją akcji charytatywnej Noworoczny Dar.

Nasi partnerzy

 

http://www.kulturavranov.sk/

 

 

http://www.dklm.sk/

 
 
 
 
 

Kino JDK

Repertuar Kina

 
 
 
 

REGULAMINY

 
 
 
 
 

Informacja o projekcie