AKTUALNOŚCI
KINO JDK

img 8702Gry i zabawy sprawnościowe dla najmłodszych i tych starszych, wspólne śpiewy, Teatr Wyobraźni czy sztuczki ekwilibrystyczne – to atrakcje kolejnych lipcowych, Wakacyjnych Spotkań Artystycznych, spędzanych z czarodziejem Maciejem Dudą „Damatusem” i jego asystentkami Elzą i Malwinką na osiedlach Niegłowice i Bryły. Tegoroczne imprezy prowadzą animatorzy ze Studia Magic ART wraz z instruktorami z JDK. FOTORELACJA

Czarodziej wraz z asystentkami zaprosili dzieci do zabawy piosenką o świecie magii. Podczas spotkania w Teatrze Wyobraźni mali aktorzy przedstawili bajkę o Królewnie i Smoku. Każdy mógł wziąć udział w przedstawieniu. Milusińscy chętnie rozwiązywali zagadki przygotowane prze Elzę w Zagadkolandii. Każdy mógł spróbować swoich sił w tańcu z krawatami, który należało jak najszybciej założyć partnerowi gdy muzyka przestawała grać. Nie brakowało chętnych do spróbowania swoich sił w chodzeniu na szczudłach, utrzymaniu równowagi na Rolla Bolla czy kręceniu talerzami.

Zwieńczeniem imprezy był jak zwykle konkurs rysunkowy którego tematem brzmiał: „Moje czarodziejskie wakacje”. Wszystkie prace zostały nagrodzone, a różnorodność potraktowania tematu potwierdziła fakt, że dziecięca wyobraźnia nie ma granic.

Wakacyjne Spotkania Artystyczne współfinansowane są ze środków Miasta Jasła w ramach kampanii „Postaw na rodzinę” z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

DN 2017 sobota
 
Dni Jasła 2017 - 24 czerwca, sobota

Nasi partnerzy

 

http://www.kulturavranov.sk/

 

 

http://www.dklm.sk/

 
 
 
 
 

Kino JDK

Repertuar Kina

 
 
 
 

REGULAMINY

 
 
 
 
 

Informacja o projekcie