AKTUALNOŚCI
KINO JDK

dsc 3734Spektakl o Czerwonym Kapturku, wspólne tańce i śpiewy, Teatr Wyobraźni, iluzjonistyczne sztuczki z udziałem milusińskich, gry i zabawy sprawnościowe, czy wizyta w Zagadkolandii – to atrakcje ostatniego lipcowego, Wakacyjnego Spotkania Artystycznego z czarodziejem Maciejem Dudą „Damatusem” oraz jego asystentkami Elzą i Loreną, tym razem na osiedlu Śródmieście. Tegoroczne imprezy prowadzili animatorzy z łódzkiego Studia Magic ART wraz z instruktorami JDK. FOTORELACJA

Spotkanie na osiedlu Śródmieście rozpoczął spektakl „Czerwony Kapturek” w wykonaniu aktorów warszawskiej Agencji Artystycznej „Bajlandia”. Dzieci licznie zebrane na jasielskim rynku chętnie wspierały głównych bohaterów, włączając się w ich przygody. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, a dobro ponownie zatriumfowało nad złem.

Zabawy z czarodziejem poprzedził specjalny pociąg do Krainy Fantazji. Dzieci chętnie asystowały Damatusowi podczas pokazów, a radości przy tym było co nie mara. Podczas spotkania nie zabrakło zabaw dla dzieci, jak i rodziców. W Teatrze Wyobraźni mali aktorzy przedstawili bajkę o Królewnie i Smoku. Milusińscy chętnie rozwiązywali zagadki przygotowane przez Elzę w Zagadkolandii, gdzie każdy mógł otrzymać słodką nagrodę. Nie brakowało chętnych do utrzymania równowagi na Rolla Bolla, kręcenia talerzami czy chodzenia na szczudłach.

Wakacyjne Spotkania Artystyczne współfinansowane są ze środków Miasta Jasła w ramach kampanii „Postaw na rodzinę” z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Nasi partnerzy

 

http://www.kulturavranov.sk/

 

 

http://www.dklm.sk/

 
 
 
 
 

Kino JDK

Repertuar Kina

 
 
 
 

REGULAMINY

 
 
 
 
 

Informacja o projekcie